Saugus darželis ar mokykla

baneris_210x115

Minkšti atšvaitai

Įvairių formų minkšti pakabinami atšvaitai su virvele arba metaline grandinėle. Galimas logotipo, mokyklos ar miesto herbo, šūkio uždėjimas po atšvaitiniu sluoksniu arba ant jo.

baneris_210x115

Kieti atšvaitai

Įvairių formų ir spalvų kieto plastiko pakabinami atšvaitai. Jie puikiai atspindi šviesą, o logotipą, herbą, šūkį galima uždėti viena spalva ant pačio atšvaito.

baneris_210x115

Atšvaitinės apyrankės

Atšvaitinės apyrankės – tai puikus būdas likti pastebėtam, užsidėjus jas ant rankos ar prikabinus už rankinės ar kuprinės. Didelis reklaminis plotas tekstui ar logotipams.

baneris_210x115

Atšvaitiniai magnetukai

Atšvaitiniai magnetukai – universaliausias atšvaitas, kurį galima prisegti ten, kur patogu: prie striukės, kelnių, kuprinės, rankinės, rankovės ar net batų. Įmanomas Jūsų logotipo uždėjimas ant atšvaito.

 

baneris_210x115

Atšvaitinės liemenės

Atšvaitinės liemenės – tai puikus būdas darželinukus, vaikus ir moksleivius aprengti einant pasivaikščioti, žaisti, keliaujant į ekskursijas. Ant kiekvienos liemenės galimas vaiko vardas arba įstaigos pavadinimas.

baneris_210x115

Atšvaitiniai krepšiai

Atšvaitiniai krepšiai ir kuprinės puikiai tinka žygiams, ekskursijoms, kelionėms. Kiekvienas moksleivis einant ir grįžtant iš mokyklos bus saugus ir matomas kelyje.

baneris_210x115

Atšvaitiniai lipdukai

Atšvaitiniais lipdukais galite apklijuoti vaikų striukes, krepšius ir kitą norimą daiktą. Lipdukai lengvai užklijuojami ir nuklijuojami nepaliekant klijų pėdsakų.

baneris_210x115

Atšvaitinės kepuraitės

Būkite matomi nuo galvos iki kojų – kepuraitės tinka prie liemenių ar kuprinių. Kiekvieną kepuraitę galima papuošti norima spauda.