Pereik gatvę

baneris_210x115

Minkšti atšvaitai

Minkšti atšvaitai – tai populiariausi pakabinami atšvaitai. Jie pakabinami su virvele arba metaline grandinėle. Puikiai atspindi šviesą, kai pakabinti ant kuprinės, užkabinti už užtrauktuko ar už striukės ar viršutinio rūbo kišenės. Galimos įvairios formos – nuo paprastų standartinių – apskritimas, ovalas, kvadratas, rombas – iki sudėtingesnių ir įdomesnių – paukštis, drugelis, žvėriukas. Visi atšvaitai galimi su logotipu ar užrašu. Spauda dedama po atšvaitiniu sluoksniu arba ant jo.

baneris_210x115

Kieti atšvaitai

Kieto plastiko atšvaitai puikiai atspindi šviesą tamsios paros metu. Jie tinka ne tik pestiesiems, bet ir gali būti kabinami ant trasnporto priemonių. Kieti atšvaitai galimi įvairių formų ir spalvų. Logotipas ar užrašas dedamas ant atšvaito pagrindo, kuo daugiau ploto paliekant neuždengto.

baneris_210x115

Atšvaitinės apyrankės

Atšvaitinės apyrankės puikiai tinka reklamai, jos yra lengvos ir mėgiamos nešioti einant pasivaikščioti. Jos gali tarnauti ir kaip bilietas į įvairius renginius. Atšvaitinės juostelės turi didžiausią plotą Jūsų reklamai ar reklaminiam šūkiui.

baneris_210x115

Atšvaitiniai magnetukai

Atšvaitiniai magnetiniai atšvaitai – tai inovatyvus būdas lengvai pritvirtinti atšvaitą prie viršutinio rūbo, kuprinės ar net prie kojinės. Magneto pagrindas yra patvarus, puikiai laikosi ir ilgai tarnauja. Nereikalingos jokios virvutės ir grandinėlės, atšvaitą užkabinsite lengvai ten, kur jo labiausiai reikia. Jų pagrindas minkštas, todėl galima spauda po atšvaitiniu sluoksniu.